PROFOSYONEL SİTE YÖNETİMİ ( PSY )

Bir site yönetim projesinin DETAM PROJE MANEGEMET tarafından gerçekleştirilmesi, o projenin marka değerini artırarak sitenin, bulunduğu LOKASYONDA fark yaratmasına olanak verir. DETAM PROJE MANEGEMET’İN, profesyonel site yönetiminde sağladığı düzen ve güven ortamı o projenin talebini ve güvenilirliğini artırır. Site yönetiminin, DETAM PROJE MANEGEMET profesyonelliğine emanet edilmesi, daire sahipleri arasında yaşanması olası krizlerin de önüne geçer.

Her site sakini sabah uyandığında çevresini tertemiz ve bakımlı görmek ister. Ayrıca aidatlarının nereye harcandığından, sitenin yönetiminin nasıl yapıldığından da haberdar olmalıdır. Site yönetiminde şeffaflık amacıyla kullanılan mobil uygulama ile site sakinleri aidattan havuz bakımına kadar sitelerini her yönüyle takip edebilirler. Yine bu çerçevede DETAM PROJE MANEGEMET’ ın kaliteli ve sürdürülebilir hizmet anlayışı müşteriden gelen talepleri değerlendirir, hızlı ve güvenilir çözümler üretir.

DETAM PROJE MANEGEMET’ ın profesyonel site yöneticiliği kapsamında en belirgin ve onu ön plana çıkaran özelliği hızlı aksiyon alması ve şeffaf bir site yöneticiliği anlayışıdır. Sorun ve isteklere hızlı cevap vermek ve aksiyon almak site yönetiminin olmazsa olmazıdır.

DETAM PROJE MANEGEMET, sitenizdeki asansörlerin, ısıtma ve soğutma sistemlerinin, alarm ve güvenlik sistemlerinin periyodik kontrol ve bakımlarını eksiksiz yapar. Haşere kontrolü, peyzaj ve bahçe bakımı, sosyal tesislerin temizliği ile sitenizin konforunu artırır. Deneyimli kadrosu ve teknolojik altyapısıyla sitenizin güvenliğini sağlar.

DETAM PROJE MANEGEMET, işte bu hizmet alanlarında ayrıntıya verdiği önemi hizmet kalitesi ile birleştirerek, güvenli ve konforlu bir yaşam isteyen herkesin “çözüm ortağı” haline gelmiştir.

.

SİTE YÖNETİMİNDEN BEKLEDİĞİNİZ HER ŞEY BURADA

DETAM PROJE MANEGEMET TÜRKİYENİN ÇÖZÜM ANALİSTİ