ENTEGRE TESİS YÖNETİMİ ( ETY )

%100 Türk Markası DETAM PROJE MANEGEMET, Entegre Tesis Yönetiminde, hizmet mühendisliği anlayışıyla teknoloji ile bütünleşen bir hizmet sunmaktadır.

İş yükünüzü hafifletmek için dışarıdan ayrı ayrı sağladığınız her hizmet ihtiyacınızı geçici bir süre karşılarken beraberinde işletmenize çoklu muhatap ve koordinasyon yükü getirebilir.

Tesis yönetiminde kısa sürede maksimum verimlilik alınması için müşterilerine çözümler sunan DETAM PROJE MANEGEMET Entegre Tesis Hizmetleri, CATERİNG ’den HOUSEKEEPİNG ‘e, profesyonel temizlikten çamaşırhane hizmetlerine, özel güvenlikten teknik bakım hizmetine kadar farklı birimlerin servislerini bir arada sağlar. Bu sayede hem sorunları hızla çözer hem de faaliyet takibini kolaylaştırır. DETAM PROJE MANEGEMET Entegre Tesis Yönetimi, verilen hizmetler arasında koordinasyonun öneminin farkındadır. Bu nedenle hizmet birimleri arasındaki irtibatı hızlandıran “tek kaynaktan çoklu hizmet” prensibiyle hareket eder.

DETAM PROJE MANEGEMET  bütünleşmiş tesis yönetimi hizmetlerini uluslararası ISO 41000 Tesis Yönetim sistemi standardında sunmaktadır