ÇEVRE DÜZENLEME ( PEYZAJ ) HİZMETLERİ

Detam Proje Taahhüt  Peyzaj Proje Tasarım & Uygulama ekibi olarak bizler;tüm beklentilere yanıt veren,çağı yakalayan , doğaya ve insana saygılı dış mekanlar dizayn etmek ve uygulamak için çalışıyoruz. Her projemiz için katma değer yaratmamıza yardımcı olacağını bildiğimiz ortaklarımızla kurduğumuz ilişkilere ve biriktirdiğimiz ile deneyimlerimize güveniyoruz.

Detam Proje Taahhüt olarak tüm peyzaj mimarlığı hizmetlerine hakimiyetimiz , uzun firma geçmişimizden gelen deneyimimiz ve güncel tüm sektör verilerini analiz edebilen kadromuzla peyzaj proje yönetimi ve danışmanlığı ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.Peyzaj proje yönetim sistemimizle işveren adına projenin en akılcı ,en doğru fiyata ve tam zamanında uygulanmasını sağlamayı , tüm süreci raporlayarak kontrolü kolaylaştırmayı, uygulama sonunda sürprizsiz sonları garanti ediyoruz.

Bireysel ve butik talepler, büyük proje ve inşaat firmaları için ahşap ve zemin uygulama hizmetlerinin yanı sıra peyzaj mimarisinde son derece iddialı olan Firmamız,  iç ve dış mekanlar için gerekli bitki temin ve düzenlemesinde de son derece profesyonel çözümler sunmaktadır. Çim, ağaç, egzotik bitkiler, gül ve mevsimsel çiçekler başta olmak üzere bahçe ve çevre düzenlemesi için müşterilerinin tercihlerine göre hizmet vermekteyiz.

  • – Kamusal alanlarda kaldırım, yürüyüş yolu uygulamaları,
  • – Ana cadde, bulvar, ortarefüj düzenlenmesi,
  • – Trafiğe kapalı kamusal alanlar (park, orman, koru) peyzaj uygulamaları,
  • – Site, fabrika ve özel tasarım peyzaj uygulamaları

PROJE

Proje alanında yapılan keşif sonrasında kullanıcı beklentilerini karşılayacak, ekolojik, fonksiyonel ve estetik faktörler göz önünde bulundurularak oluşturulan 3 boyutlu ön projenin sonrasında uygulama için gerekecek teknik çizimler ve görselerden oluşan peyzaj projeleri hazırlıyoruz.

UYGULAMA

İşinde uzman ekibimizle, pratik ve kalıcı çözümlerle, olabilecek en kısa sürede peyzaj projenize sadık kalarak dış mekanlarınızı hayata geçiriyoruz.

DANIŞMANLIK

Projenin tasarıma uygun hayata geçirilmesi aşamasında, imalatların uygulama metotları, teknik bilgi, malzeme seçimleri, bütçe planlaması ve takibi, tedarikçi organizasyonu konusunda destek sağlıyoruz. Proje alanına yapılan periyodik ziyaretlerle yönlendirme ve raporlama yaparak süreci takip ediyoruz.

BAKIM

Bahçelerin bakımı, bitkilerin iklimsel ihtiyaçlarına göre peyzaj mimarı kontrolünde gezici bakım ekibimiz tarafından yapılır.